AJ36

Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 36 48 60

MONTANA LADY ANTHRACITE Фатирана јакна, сивa, /

2670 ден со ДДВ
Женска јакна со модерен дизајн. Закопчување со патент, ветеро и водозаштитна, со дишечка мембрана, два странични џеба и манжетни на

MONTANA LADY NAVY Фатирана јакна, т. синa, /

2670 ден со ДДВ
Женска јакна со модерен дизајн. Закопчување со патент, ветеро и водозаштитна, со дишечка мембрана, два странични џеба и манжетни на