AJ3601

Прикажан е еден резултат

Прикажи 36 48 60

MONTANA LADY ANTHRACITE Фатирана јакна, сивa, /

2670 ден со ДДВ
Женска јакна со модерен дизајн. Закопчување со патент, ветеро и водозаштитна, со дишечка мембрана, два странични џеба и манжетни на